Райо Валекано и Барселона играят при резултат 1:0 в мач от 14-я

...

НА ЖИВО: Райо Валекано - Барселона 1:1, Левандовски съживи надеждите

Райо Валекано и Барселона играят при резултат 1:0  в мач от 14-я кръг в Ла Лига. На  Gong.bg ще отразим най-интересните моменти от мача.

Унай Лопес откри резултата в края на първата част.

В 8-та минута пристигна първото положително състояние за Барселона. роберт Левановски беше изведен зад тила на отбраната. Полякът пое топката, след което преодоля вратаря, само че топката избяга настрана и след това излезе в навън.

След четвърт час игра Педри опита удар от границата на наказателното поле, само че шутира право в ръцете на Столе Димитриевски.

Домакините парираха първичния напън на " блаугранас " и последователно натрупаха самочувствие. Битката се придвижи в средата на терена, където не липсваха здрави единоборства.

В 39-та минута Райо Валекано поведе. Унай Лопес извърши статично състояние, топката беше два пъти изчистена преди да се върне назад в Лопес. Той реши да стреля от отдалеченост и осъществя феноменално попадение във вратата на Пеня.